Imię i nazwisko:

Twój e-mail:

Wybierz szkołę:

Warszawa Ursynów

Warszawa Bemowo-Bielany

Lublin

Łódź

Rzeszów

Warszawa Ursynów - dzieci (7-11 lat)

Lublin - dzieci (7-11 lat)
    

Dla początkujących

Kto może ćwiczyć?
Przygodę z Wing Tsun można zacząć niemal w każdym wieku. W naszych szkołach trenują dorośli (mężczyźni i kobiety), młodzież oraz dzieci wraz z rodzicami. Przedział wiekowy kształtuje się od 10 do 70. roku życia. Rozpoczynając treningi nie należy zbytnio martwić się o swoją aktualną kondycję fizyczną - podczas zajęć nie wykonujemy ćwiczeń akrobatycznych. Należy nastawić się na systematyczny rozwój techniczny na sali treningowej oraz podczas treningu osobistego. Kondycja budowana jest z czasem.

Jak się zapisać?
Każdy uczeń w naszej szkole rozpoczyna swoją przygodę z kung fu od udziału w bezpłatnym treningu próbnym. Aby wziąć w nim udział należy wysłać zgłoszenie przez formularz zgłoszeniowy, który znajduje się na stronie głównej (po prawej stronie) , lub umówić się wysyłając e-mail na adres: info@szkolakungfu.pl. Zapisując się należy podać swoje imię i nazwisko, adres e-mail oraz miasto, w którym chce się trenować (Warszawa, Lublin, Łódź). Gdy umawiamy na trening próbny uczniów, którzy nigdy nie mieli styczności z Wing Tsun Kung Fu, staramy się, aby każdy z nich miał partnera do ćwiczeń.

Jak wygląda pierwszy trening próbny?
Na swój pierwszy (wcześniej umówiony) trening próbny najlepiej przyjść min. 15 minut wcześniej. Zajęcia zaczynają się punktualnie o wyznaczonej godzinie, więc lepiej spokojne się do nich przygotować. Na trening należy przebrać się w białą bluzkę (bez nadruków), ciemne spodnie oraz obuwie sportowe. Taki strój obowiązuje ucznia początkującego. Każdy nowy uczeń rozpoczyna swoją naukę w grupie początkującej ćwicząc z osobami, które są na podobnym poziomie zaawansowania. Na początku treningu poznaje podstawy systemu (ruchy z formy Siu Nim Tau, specyfikę postawy, kroków, zwrotów oraz uderzenia Wing Tsun), następnie uczy się praktycznej obrony przed różnymi atakami (np. próbą duszenia lub chwytem za ręce), a na koniec zajęć wzmacnia mięśnie oraz ścięgna za pomocą ćwiczeń izometrycznych.
Legitymacja członkowska


Dyplom E.E.W.T.O.Powyższy tekst należy do strony szkolakungfu.pl i jest chroniony przepisami prawa autorskiego.